Přípravky proti plísním

Plestaran Barrier

Plestaran BARRIER byl vyvinut tak, aby účinně likvidoval většinu známých mikroorganismů. Barrier lze použít i pro místnosti s velkou koncentrací lidí a tím s velkou potenciální koncentrací virů jako jsou například kancelářské prostory, chodby, čekárny, dopravní prostředky apod. 

Samozřejmostí je jeho použití v domácnosti. 

Při chřipkovém období je ideální vydezinfikovat postupně jednotlivé místnosti tak, aby se viry nemohly šířit z jedné místnosti do druhé. Denifekci provedete tak, že aplikujete postřikem na stěny. 

Účinnost Plestaranu Barrier je srovnatelná s produkty obsahujícími flór. Výhodou tohoto produktu však je, že nezasoluje zdivo, tj. nepřispívá k dlouhodobému nárustu vlhkosti.

Tento produkt neobsahuje chlór. POZOR produkt má rychlý avšak bělící účinek. 

Produkt je dodáván s postřikovačem.

STOP / PREVENT

Silný fungicidní účinek s absencí aldehydů předurčuje jeho použití i v potravinářském průmyslu a v místech s vysokým rizikem výskytu plísní a kvasinek – koupaliště, lázně, sauny, fitcentra, šatny, ubytovací zařízení.

V případě výskytu plísní aplikujte postřikem. Doba působení 30 minut, nebo do zaschnutí. Poté je nutné ošetřené místo očistit kartáčkem, žínkou, škrabkou.

Plestaran STOP/PREVENT účinně ničí většinu známých mikroorganismů. Tento produkt lze tedy použít jako prevenci v chřipkovém období. Denifekci provedete tak, že aplikujete postřikem na stěny. Náš produkt lze použít i na barevné stěny, jelikož nemá bělící účinek.

Produkt je dodáván s postřikovačem.